3 השאלות המובילות בנושא חידוש גרין קארד

תושבים קבועים משתמשים בטופס שנקבע על ידי רשויות ההגירה של ארצות הברית, כשהם מגישים בקשה להחלפה או חידוש של גרין קארד של תושב קיים. אם אינכם מכירים את התהליך, יתכן שיש לכם אחת או יותר מהשאלות הרבות בנושא חידוש גרין קארד.

מומחי ההגירה בחברת I-Immigrate עוזרים למועמדים להימנע מטעויות, ותמיכת שירות הלקוחות שלנו זמינה גם לענות על שאלות רבות בנושא חידוש גרין קארד שיש ברשותכם. פנו אלינו עם כל שאלה, והמומחים שלנו ילוו אתכם בתהליך.

חידוש גרין קארד למניעת בעיות

העדר הקפדה על גרין קארד מעודכן יכולה להקשות על נסיעות בינלאומיות או שתקשו להוכיח את זכאותכם לתעסוקה בארה"ב. האמת היא שגרין קארד שפג תוקפו, יוצר מספר בעיות מהותיות.

על סמך הניסיון שלנו עם תושבי קבע, הנה כמה מהשאלות והתשובות הנפוצות ביותר בנושא חידוש גרין קארד.

  1. מתי עליכם לחדש את הגרין קארד?

התוקף של רוב האשרות פג כל עשר שנים. עדיף להגיש טופס של חידוש גרין קארד שישה חודשים לפני תאריך התפוגה שלו. אם תאריך זה עבר, לא תאבדו את מקום מגוריכם הקבוע, אבל עליכם להגיש בקשה לחידוש גרין קארד בהקדם האפשרי.

אל תגישו את הטופס לחידוש הגרין קארד מוקדם יותר מחצי שנה לפני תאריך התפוגה. נציגי רשויות ההגירה בארצות הברית רשאים לדחות את בקשתכם ולשלוח אותה אליכם בדואר. 

לחלק מהאשרות הישנות יותר אין תאריך תפוגה. בשלב זה, נציגי רשויות ההגירה אינם דורשים חידוש גרין קארד, כל עוד "I-551" מודפס בגופן קטן בפינת הכרטיס. אם מודפס על הגרין קארד שלכם "I-151", הוא כבר אינו תקף. אבל אפילו גרין קארד ישן עדיין יכול ליצור בעיות אם הכרטיס נגע או שהתצלום אינו מעודכן.

  1. מהי מחלקת הקבלה?

בטופס חידוש גרין קארד אתם מתבקשים לציין את מחלקת הקבלה שלכם. זוהי קטגוריית ויזה העולה אשר שימשה על מנת לקבל את העולה לארה"ב כתושב קבע או כתושב קבע מותנה.

גרסאות שונות של אשרות מציבות את המידע במקומות שונים על גבי הגרין קארד. הנציגים בחברת I-Immigrate בקיאים בקודי הכניסה ובאיורים של הכרטיסים השונים, כך שנוכל לעזור לכם לזהות נכון את סוג המחלקה שלכם.

באופן דומה, תאריך הכניסה מתייחס למועד בו קיבלתם מעמד של תושב קבע או של תושב קבע מותנה. היזהרו –  תאריך הכניסה אינו בהכרח אותו תאריך בו נכנסתם פיזית לארצות הברית. השתמשו בתאריך "תושב מאז" בגרין קארד שלכם.

  1. איך ניתן לקבוע את המיקום בו מוגשת בקשה לאשרת עולה או התאמת מעמד?

אם הגשתם בקשה לוויזת עולה, זהו המיקום של שגרירות ארצות הברית או הקונסוליה בה קיבלתם במקור את הוויזה שלכם. אם הגשתם בקשה להתאמת סטטוס מכיוון שהייתם כבר בארה"ב, זה המיקום של משרד רשויות ההגירה בו הגשתם. 

כשאתם מכינים את הטופס שלכם עם מומחי ההגירה בחברת I-Immigrate, אנו מספקים תמיכה ותרשימים נוספים שיעזרו לכם לענות על שאלה זו.

ליצירת קשר מהירה

100% אחריות

לאחר השלמת האפליקציה איתנו, תהנו מ100% אחוזי השתתפות בתוכנית הDV. כל מתמודד שעומד בדרישות המינימליות של ארה"ב יזכה בסיכויי להיות תושב קבע. לחיות ללמוד ולעבוד ברחבי ארצות הברית. 
עם הצוות שלנו אתה מובטח ב100% כי הבקשה שלך תשלח כראוי. השירותים שלנו מתאימים לכל מועמד אשר עומד בתנאי התכנית.

Group-2.png