דרכים לקבלת אזרחות אמריקאית

מספר הכרטיס הירוק הוא בעצם מספר קבלה שמונפק על ידי שירותי אזרחות והגירה של ארה"ב (USCIS). הוא כולל 13 ספרות המודפסות בצד האחורי של הכרטיס הירוק (ספרות בתוך עיגול אדום בתמונה לעיל). זה ידוע גם כמספר מקרה כי זה מציין את מקרה ההגירה הספציפי שלך. רשויות ארה"ב יכולות לעקוב אחר המקרה שלך בעזרתו.

green card number 

נראה שכרטיס ירוק פשוט עד שכשאתה מעביר אותו, תמצא שם מספרים, אותיות וסמלים. השילוב של זה מכיל מידע חשוב מאוד כולל מספר הכרטיס הירוק שלך הייחודי לכל בעל כרטיס ירוק. מספר הכרטיס הירוק מתחיל ב -3 אותיות (SRC בתמונה לעיל) ואחריו 10 ספרות. עם זאת, מספר הכרטיס הירוק שונה ממספר הרישום לחייזרים. אם ברצונך להגיש בקשה לביקור ירוק, קישור לפרטים.

 

היכן נוכל למצוא מספר גרין קארד?

מספר הכרטיס הירוק נקרא גם מספר תושב קבע או מספר קבלה. אתה יכול למצוא את מיקומו כאשר אתה מעביר את הכרטיס הירוק, בתחתית יש 3 שורות של 90 תווים הכוללים אותיות, סמלים, מספרים (ראה תמונה לעיל). בכל שורה יש 30 תווים ובסוף השורה הראשונה, 13 הספרות האחרונות מייצגות מספרי כרטיסים ירוקים ואחריהם "<<".

 

פורמט מספר הכרטיס הירוק:

אם אתה מסתכל על החלק האחורי של הכרטיס הירוק (בתמונה לעיל), השורה הראשונה מתחילה ב- C1 או C2. C1 מציין כי בעל כרטיס ירוק הוא תושב קבע לטווח ארוך בארה"ב. לעומת זאת C2 מראה כי הנוסע מקנדה הוא תושב קבע בארה"ב. שלוש הספרות הבאות מציינות את ארץ המגורים בארה"ב. עשר הספרות הבאות (6 עד 15) הן מספרים חייזרים בכרטיס הירוק. כעת מתחיל מספר הכרטיס הירוק, שלוש האותיות הראשונות (16 עד 28) נקראות מרכז השירות שקיבל את התיק.

 

ישנם סוגים שונים של קודים המשמשים את USCIS הם כדלקמן:

 

CSC – מרכז השירות בקליפורניה

EAC – מרכז השיפוט המזרחי (המכונה כיום מרכז השירות ורמונט)

IOE – ELIS (efile)

LIN – מרכז שירות לינקולן (המכונה כיום מרכז שירות נברסקה)

MSC – מרכז שירות מיזורי (המכונה כיום מרכז ההטבות הלאומי)

NBC – מרכז ההטבות הלאומי

NSC – מרכז שירות נברסקה

SRC – המרכז האזורי הדרומי (המכונה כיום מרכז השירות של טקסס)

TSC – מרכז השירות של טקסס

VSC – מרכז שירות ורמונט

WAC – מרכז השיפוט המערבי (המכונה כיום מרכז השירות בקליפורניה) YSC – מרכז השירות Potomac

  

שנה מעוברת:

לאחר קוד מוקד השירות ניתן לראות שתי ספרות בכרטיס הירוק המייצג את השנה בה התקבל המקרה. שנת הכספים של ממשלת ארה"ב עשויה להיות שונה מלוח השנה שלך. זה מתחיל ב -1 באוקטובר ומסתיים ב -30 בספטמבר. המשמעות היא שאם יתקבל מקרה ב -20 באוקטובר 2019 שנת הכספים תהיה קוד דו ספרתי 20.

 

יום עבודה במחשב:

ישנן שלוש ספרות לצד שנת הכספים הנקראות יום עבודה ממוחשב בשנה בו נפתח המקרה. סופי שבוע וחגים אינם כלולים בו.

 

מספר תיק:

לצד יום העבודה במחשב, יש מספר בן 5 ספרות הנקרא מספר מקרה.

 

שורה שנייה של גרין קארד:

השורה השנייה של הכרטיס הירוק, לצד מספר התיק, מציינת תאריך לידה בתבנית (YY / MM / DD), מין ותאריך תפוגה של הכרטיס בתבנית (YY / MM / DD).

 

שורה 3 של גרין קארד:

יש מידע לגבי שם משפחה, שם פרטי, שם פרטי ראשון של אבא או אם וכו 'בשורה השלישית של גרין קארד.

 

מספר רישום זר:

מספר הרישום לחייזרים מכונה גם "מספר A" או "מספר USCIS". הוא מורכב ממספר בן שבע עד תשע ספרות שתוכלו למצוא בכרטיס ירוק. במילים אחרות, אנו יכולים לומר שמספר רישום זר הוא מספר זיהוי לאזרחים שאינם אזרחים. עקב מספר החייזרים בכרטיס הירוק, רשות ההגירה האמריקאית יכולה לעקוב אחר כל הבקשות או הטפסים שאתה מגיש לאורך השנים.

 

מי יכול להשיג מספר זר?

לכל מי שמגיש בקשה לקבלת גרין קארד, מוקצה מספר רישום זר, לא משנה אם הוא זכאי דרך עבודה משפחתית. המספר הזר ניתן לכל המהגרים שמתכוונים לגור בקבע בארה"ב. יתר על כן, מבקרים לטווח קצר אינם נכללים מכיוון שאינם מתכוונים לגור באופן קבוע בארה"ב. המבקרים כוללים עובדים קצרי מועד, תיירים או נוסעי עסקים וכו '.

עם זאת, יש יוצא מן הכלל לכך: מספר רישום זר מוקצה לסטודנטים בינלאומיים למרות שאינם תושבי קבע. הם מקבלים אשרת סטודנטים F1 לשהות בארה"ב והם זכאים לעבוד גם בארה"ב למרות שאינם מגישים בקשה לרין קארד.

 

 

מיקום המספר הזר בכרטיס הירוק:

אתה יכול למצוא מספר זר בצד הקדמי של הכרטיס הירוק מתחת ל- USCIS # או מעל להעיף את הכרטיס הירוק, בתחתית אתה יכול לראות 3 שורות. לאחר חמש הספרות הראשונות, 10 הספרות הבאות (6 עד 15) נקראות בשורה הראשונה מספרי רישום חייזרים.

 

אם אתה זקוק לעזרה בכל הקשור לענייני הגירה או אם ברצונך להגיש בקשה לקבלת גרין קארד התייעץ עם צוות מקצועי ביותר היום.